IM CAFE

Pani Agnieszka Gąsiorowska zaprasza na kolejne warsztaty z językiem niemieckim.
W sobotę 13.05.2017 godz. 10.00 - 12.30, w budynku szkoły. Szczegóły na plakacie.

SKLEPIK

26 kwietnia zainaugurował sprzedaż zdrowego CONIECO sklepik szkolny. Można było zakupić zdrowe koktajle, jogurty z dodatkami i świeżo zrobione soki owocowe. Od 10 maja, w każdą środę przybędzie do nas z taką zdrową ofertą. Smacznego !

DZIEŃ OTWARTY

Kolejna możliwość spotkania z nami i naszymi metodami pracy z uczniami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły 20 kwietnia (czwartek) w godz. 9.00-12.00. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podpowiemy w jaki sposób przygotować siebie i swoje dziecko do roli Ucznia. Przyjdź, zobacz, zostań z Nami

Zając Max ratuje Wielkanoc

Cała szkoła w środę 12.04.2017 wybiera się do Cinema City na film "Zając Max ratuje Wielkanoc". Przesympatyczni futerkowi bohaterowie, świetny polski dubbing, szczypta magii i tajemnica Zająca Wielkanocnego czekają już na odkrycie! Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu...