WIGILIA SZKOLNA

22 grudnia spotkamy się wszyscy na Uroczystej Szkolnej Wigilii. Podzielimy się opłatkiem, będzie wigilijny poczęstunek barszcz i pierogi.

Boże Narodzenie

Świąt Bożego Narodzenia obfitujących w radość, spokój i pomyślność, a w nadchodzącym
Nowym Roku 2017,
sukcesów i realizacji wszelkich planów
życzą
Dyrektor, Pracownicy i Uczniowie
Niepublicznej Szkoły Podstawowej
im. Marii Montessori
W Zielonej Górze

ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA

Stowarzyszenie "MY RODZICE" zorganizowało zbiórkę wspierającą Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze a zwłaszcza jego podopiecznych. Przyłączcie się do akcji, zapraszamy do podzielenia się tym, co może się przydać. Informacje znajdziecie na plakacie a pojemnik w szkole naprzeciw sekretariatu. W Wigilię zwierzaki na pewno Wam podziękują :)

Koncert

W poniedziałek 12.12.2016 kolejny koncert Lubuskiego Biura Koncertowego p.t." O Sindbadzie Żeglarzu i niezwykłym instrumencie"

Wycieczka do Berlina

Dzisiaj klasa 3A i 4A zwidzają stolicę Niemiec -  Berlin. Maja świetną okazje do szlifowania języka niemieckiego. Odwiedzą Mizeum Historii Naturalnej i Jarmark Świąteczny.