GRATULACJE !!! DLA GRUPY TANECZNEJ

Drużyna z naszej szkoły zajęła 1 miejsce w Wiosennym Festiwalu Tańca organizowanym przez "Krainę Tańca". Gratulujemy naszym utalentowanym i uroczym tancerkom. Pani Malwinie Jasińskiej  bardzo dziękujemy za przygotowanie uczennic do występu.

Warsztaty świąteczne w "Bystrzaku"

Dnia 12.04 (środa) o godzinie 16.30-18.30 w naszej Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak, odbędą się Warsztaty Wielkanocne dla dzieci w wieku od 5-11 lat. Zapraszamy!  Cena:30 zł/os. Zapisy: biuro@zgora.bystrzak.org lub nr 68 478 16 81

DZIEŃ KOBIET

Wszystkim kobietom tym dorosłym i tym małym, życzymy wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet.

DZIEŃ OTWARTY

W dniu 11 marca 2017, serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w naszej szkole. Będziemy do Waszej dyspozycji w od godz. 10.00 do godz. 13.00. Czekamy na rodziców i przyszłych uczniów, dla których przygotujemy ciekawe zajęcia.

KONCERT

20 lutego o godz. 14.10, kolejny koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pt. "Krakowiaczek jeden i inne tańce ludowe".