Zajęcia przygotowujące do szkoły

Cyklicznie 2 i 4 czwartek miesiąca,  dla wszystkich chętnych przedszkolaków, odbywają się zajęcia adaptacyjne. ZAJĘCIA SĄ NIEODPŁATNE. Zajęcia zaczynaja się od 2 semestru, po feriach zimowych pod nr telefonu 68 478 16 81
Zajęcia mają na celu oswoić dzieci ze szkołą. Pragniemy w przyjazny sposób wdrożyć przyszłych uczniów do specyfiki rzeczywistości szkolnej oraz roli ucznia w szkole.

Informacje o naborze

Informujemy, że zaczęliśmy  nabór do klas  od 1 do 8 na rok szkolny 2012/2021,

Wszelkie informacje o ofercie szkoły i cenach, znajdziecie Państwo w działach: o szkole, zajęcia dodatkowe, bezpieczeństwo, cennik.

Podobnie jak Publiczne Szkoły Podstawowe bedziemy też  brać udział w naborze elektronicznym. Nabór poprzez strone miejską rozpocznie sie w marcu 2020 wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta.

Strona Urzędu Miasta

Formularz rekrutacyjny