Zajęcia przygotowujące do szkoły

Cyklicznie w czwartki od godz. 16.30 do godz. 17.15, dla wszystkich chętnych przedszkolaków, odbywają się zajęcia adaptacyjne. ZAJĘCIA SĄ NIEODPŁATNE. (terminy zajęć w kalendarzu)
Zajęcia mają na celu oswoić dzieci ze szkołą. Pragniemy w przyjazny sposób wdrożyć przyszłych uczniów do specyfiki rzeczywistości szkolnej oraz roli ucznia w szkole.

Informacje o naborze

Informujemy, że zaczęliśmy  nabór do klas  od 1 do 8 na rok szkolny 2017/2018, oraz do klasy "0" na rok szkolny 2016/2017.

Wszelkie informacje o ofercie szkoły i cenach, znajdziecie Państwo w działach: o szkole, zajęcia dodatkowe, bezpieczeństwo, cennik.

Nabór trwa do 31 marca 2017.

Przyjęciu do szkoły podlegają obowiązkowo:

• Wszystkie dzieci z rocznika 2010

Podobnie jak Publiczne Szkoły Podstawowe bedziemy też  brać udział w naborze elektronicznym. Nabór poprzez strone miejską rozpocznie sie po 15 kwietnia 2017

Strona Urzędu Miasta

Formularz rekrutacyjny