Zajęcia przygotowujące do szkoły

Cyklicznie 2 i 4 czwartek miesiąca,  dla wszystkich chętnych przedszkolaków, odbywają się zajęcia adaptacyjne. ZAJĘCIA SĄ NIEODPŁATNE. (terminy zajęć ukażą się w kalendarzu)
Zajęcia mają na celu oswoić dzieci ze szkołą. Pragniemy w przyjazny sposób wdrożyć przyszłych uczniów do specyfiki rzeczywistości szkolnej oraz roli ucznia w szkole.

Informacje o naborze

Informujemy, że zaczęliśmy  nabór do klas  od 1 do 8 na rok szkolny 2018/2019, oraz do klasy "0" na rok szkolny 2018/2019.

Wszelkie informacje o ofercie szkoły i cenach, znajdziecie Państwo w działach: o szkole, zajęcia dodatkowe, bezpieczeństwo, cennik.

Nabór trwa do 30 marca 2018.

Przyjęciu do szkoły podlegają obowiązkowo:

• Wszystkie dzieci z rocznika 2011

Podobnie jak Publiczne Szkoły Podstawowe bedziemy też  brać udział w naborze elektronicznym. Nabór poprzez strone miejską rozpocznie sie po 12 marca 2018

Strona Urzędu Miasta

Formularz rekrutacyjny