Nauka poprzez zabawę - czyli kilka słów o naszej Świetlicy

Świetlica w naszej szkole, to magiczne miejsce, w którym dzieci współtworzą przestrzeń do rozwijania się, lepszego poznawania siebie samych i swoich kolegów. W Świetlicy jemy wspólnie posiłki, odrabiamy lekcje, uczymy się nowych rzeczy, gramy w różnorodne gry, bawimy się i śmiejemy, rozwiązujemy problemy.

Opiekę na świetlicy klas 1A, 2A, 3A i 4A. Wszystkie wcielają się w różne role: nauczyciela, rozjemcy, pielęgniarki, doradcy. Gdy trzeba otrą słone łzy i przytulą, opatrzą otarte kolano. Potrafią też być wymagający i konsekwentni.

Gdyby nie zajęcia dodatkowe Świetlica nie byłaby tym samym miejscem!

• każdego dnia powstają tu wspaniałe prace plastyczne, do których tworzenia zachęcają panie
  • można tu znaleźć wsparcie podczes odrabiania lekcji