Magia teatru -lalka teatralna

O godzinie 17.00 w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna”. Gratulujemy Kubie Szczepaniakowi nagrody a Ewie Burzyńskiej i Julii Makowieckiej wyróżnienia w konkursie.

I Miejsce na Wiosennym Turnieju Tańca

I Miejsce na Wiosennym Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Czerwieńska  w swojej kategorii wiekowej zajęły uczennice , uczęszczające na zajęcia taneczne w naszej szkole.

Orzeł matematyczny

Franciszek Jarczyk otrzymał Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Orzeł Matematyczny"

I Miejsce w Konkursie Daff Kenner

Praca „Wenn Piraten rote Grütze kochen…” przygotowana przez uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze zajęła I miejsce w kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej w XIII edycji Konkursu „DaF-Kenner kochen!”.

1 miejsce w Wiosennym Festiwalu Tańca

Drużyna z naszej szkoły zajęła 1 miejsce w Wiosennym Festiwalu Tańca organizowanym przez "Krainę Tańca".

Mistrzostwa Miasta Zielonej Góry klas 2 szkół podstawowych w pływaniu

13 czerwca nasz uczeń Maksymilian Ostapczuk zdobył 10 miejsce w wyścigu na dystansie 25m stylem grzbietowym.