Pierwsza nagroda w konkursie " Jak piękna jest Ziemia"

Organizatorami konkursu byli: PGNiG, Elektrociepłownia Zielona Góra S.A., Radio Zielona Góra i Radio Plus. Za wykonaną przez naszych uczniów pracę plastyczną otrzymaliśmy I miejsce. Z tej okazji klasazostała zaproszona na Piknik Naukowy przed siedzibę PGNiG. Uczniowie obejrzeli pokaz nieba w mobilnym planetraium, dowiedzieli się ile ważą na księżycu, sfotografowali się w stroju astronauty. Wzięli udział w ciekawych doświadczeniach z dziedziny fizyki i chemii, m.in. z ciekłym azotem.  Odebrali dyplom, gratulacje i upominki. Piknik dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.

Wyróżnienie w konkursie "Moja współczesna wizja kopciuszka"

Prace Hani i Macieja zostały wyróżnione w konkursie zorganizowanym przez Teatr Lubuski. Razem z wychowawczynią Panią Ewą Mierzejewską odebrali nagrody w impresariacie teatru. Gratulujemy!

Sportowy sukces naszej uczennicy!

W czasie zimowiska w miejscowości Maso Corto, nasza uczennica Julia zdobyła puchar za zajęcie IV miejsca w zjeździe na nartach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.