Nasi zerówkowicze uczestniczyli w konkursie "Małe talenciaki" zorganizowanym przez SP 14. Piosenka pt. "Na łące" w wykonaniu Oli, Hani Mai, Filipa i Maksyma z klasy "0" została wyróżniona. Wielkie gratulacje !!!

Magia teatru -lalka teatralna

O godzinie 17.00 w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna”. Gratulujemy Kubie Szczepaniakowi nagrody a Ewie Burzyńskiej i Julii Makowieckiej wyróżnienia w konkursie.

I Miejsce na Wiosennym Turnieju Tańca

I Miejsce na Wiosennym Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Czerwieńska  w swojej kategorii wiekowej zajęły uczennice , uczęszczające na zajęcia taneczne w naszej szkole.

Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Brydżu Sportowym

Dziś w Gorzowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Brydżu Sportowym. Wyłoniły Mistrzów Województwa na rok 2018 w najważniejszych kategoriach wiekowych. Zwycięzcami całego turnieju oraz mistrzami wśród Juniorów zostali Adrian Dziobek i Mateusz Rymarczyk. W kategorii Juniorów Młodszych triumfowali Krzysztof Krzeszowski i Kacper Tanaś, ale podium opanowały pary mikstowe. Na drugim miejscu uplasowali się Dominika Zajk i Kacper Rymarczyk, a brąz zdobyli Aleksandra Konieczna i Jakub Oleksa. Wśród najmłodszych najlepsi okazali się najbardziej doświadczeni Cezary Włodarczyk i Jakub Masny. Za nimi turniejowi debiutanci, nasi uczniowie – Franciszek Jarczyk i Nestor Osiński. Trzecie miejsce wywalczyły nasze uczennice Ewa Burzyńska z Oliwią Steć. Gratulujemy!

Orzeł matematyczny

Franciszek Jarczyk otrzymał Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Orzeł Matematyczny"

Konkurs językowy

Klasa 4 a oraz 5a wzięły udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem. Wszystkim poszło bardzo dobrze, ale dwójce naszych uczniów wyjątkowo. Franciszek Jarczyk zdobył 2 miejsce, a Wiktor Mądroszyk miejsce 3. Trzeba dodać, że do konkursu w kategorii klas 4 przystąpiło blisko 1100 osób z całej Polski. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.