Kalendarz wydarzeń

Kalendarz roku szkolnego

Drukuj kalendarz
Miesiąc
Wydarzenia
 
 
Wrzesień

01.09.  rozpoczęcie roku szkolnego- spotkania z wychowawcami godz. 9.10-13.00

05.09.-07.09. Zielona szkoła klasa 2A i 3A

10.09.  Świat Nauki - wyjście do Planetarium kl 5A i 5B

18.09.-20.09. Zielona szkoła klasy 5A, 5B, 6A, 7A 

21-25.09. Konkurs "remake it"

25-26.09. Europejskie Dni Sportu

30.09.  Dzień Chłopca

 

 



Październik

08.10. Świat Nauki-Planetarium klasa 6A   na godz. 8.00

12-19.10. Dni Marii Montessori

12.10.  godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 1A, 2A, 3A, 6A

13.10. godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 4A, 6B, 7A, 8A

14.10. Dzień Komisji Edukacji Narodowej - Dzień Nauczyciela

20.10. Wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz wybór opiekunów samorządu

21-23.10. Wycieczka klasa 7A

24.10. godz. 13.00  Koncert dla klas 1-3

25.10.  Bayern Tag - wydarzenie całodniowe

29.10, Dzień Wesołej Dyni  kl 1-3

30.10, Dzień Wesołej Dyni  kl 4-7



Listopad

04.-06.11. Godz. 15.00-19.00 Konsultacje indywidualne kl. 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 6B, 7A, 8A

05.11. Pasowanie na Pierwszoklasistę godz. 16.30

07.11.  Wyjazd klas 1-3 na warsztaty do Muzeum Etnograficznego w Ochli (9:20 powrót 13.40)

11.11. 11 listopada - Święto Odzyskania Niepodległości

16-21.11. Akcja charytatywna na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt

20.11. Przegląd poezji jesiennej kl 2A

25.11. Dzień pluszowego misia

26.11. Wyjazd do Filharmonii w Szczecinie kl 5A,5B,6A

28.11. Świat Nauki kl 7 A - Planetarium godz. 8:00

30.11. Andrzejki 14.00-16.00

 

 



Grudzień

04.12  Mikołajki

07.12. Znani Naukowcy z Bajek

09.12. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 1A, 2A, 3A, 6A

10.12. Godz. 16:30 Spotkanie z rodzicami kl. 4A, 6B, 7A, 8A

12.12. Przedstawienie Czrodziejska Lampa Alladyna klasy 1-3

21-23.12. Kolędowanie przy choince

21-23.12. Kiermasz świąteczny

23.12. Wigilia szkolna godz. 12.00

23.12.-31.12. Przerwa świąteczna- dni bez zajęć dydaktycznych



Styczeń

11.01. -15.01. Bajkowe zimowe półkolonie

13.01. Wyjście na sztukę teatralną klasy 1-3

13.01. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 1A, 2A, 3A, 6A

14.01. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl.  6B, 7A, 8A

14.01. Godz. 18.00 Spotkanie z rodzicami kl.  4A

21-22.01. Dzień Babci i Dziadka

 Ferie Zimowe 04.01-17.01. - ( w pierwszym tygodniu ferii szkoła jest nieczynna )



Luty

10.02. Bal karnawałowy

14.02. Poczta Walentynkowa

26.02.  Godz.10.00-14.00 Sean Filmowy "Pod koronami drzew i inne krótkie filmy" kl. 2A i 3A

 



Marzec

01.03. Pancake day

6.03. Dzień Kobiet

10.03.  i 11.03. Warsztaty z rodzicami 

15.03.-18.03. Godz. 15.00-19:00  Konsultacje indywidualne z rodzicami kl. 1A, 2A, 3A, 4A, 6A, 6B, 7A, 8A

18.03. Zajęcia Adaptacyjne

 

 



Kwiecień

01.04. Zajęcia adaptacyjne (wstrzymane ze względu na pandemię Covid-19)

08.04. Zajęcia adaptacyjne (wstrzymane ze względu na pandemię Covid-19)

09.04 - 14.04. Świąteczna przerwa wiosenna- dni bez zajęć dydaktycznych

10.04. Dzień otwartych drzwi (wstrzymane ze względu na pandemię Covid-19)

12.04. Godz. 16.30 Warsztaty tematyczne kl.1A, 2A - "Sposoby spędzania czasu wolnego z dzieckiem"

12.04. Godz. 17:30 Warsztaty tematyczne kl. 3A - "Sposoby spędzania czasu wolnego z dzieckiem", 6A - " Jak motywować ucznia do uczenia się, szczególnie podczas zdalnego nauczania"

13.04. Godz. 16.30 Warsztaty tematyczne kl. 4A - "Jak motywować ucznia do uczenia się, szczególnie podczas zdalnego nauczania", 8A - "Budowanie poczucia własnej wartości"

13.04. Godz.17:30 Warsztaty tematyczne kl. 6B - "Jak motywować ucznia do uczenia się, szczególnie podczas zdalnego nauczania", 7A - "Budowanie poczucia własnej wartości"

15.04. Zajęcia adaptacyjne (wstrzymane ze względu na pandemię Covid-19)

20.-24.04. Akcja ekologiczna

28.04. Godz. 8:00 - 8:45 Konsultacje z języka polskiego kl. 7A

29.04. Godz. 8:00 - 8:45 Konsultacje z matematyki kl. 6A i 6B

29.04. Godz. 15:00 - 15:45 Konsultacje kl. 6A, 6B

29.04. Godz. 15:45 - 16:30 Konsultacje kl. 4A

29.04. Zajęcia Adaptacyjne

 



Maj

4.05. Godz. 16:15 Konsultacje z języka niemieckiego

5.05. Godz. 15:00 Konsultacje z historii 

6.05. Zajęcia Adaptacyjne

10-14.05. Tydzień Języków Obcych

11.05. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 1A, 2A

11.05. Godz. 17.30 Spotkanie z rodzicami kl. 3A, 6A

12.05. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 4A, 8A

12.05. Godz. 17.30 Spotkanie z rodzicami kl. 6B, 7A

Akcja "V Przerwa na czytanie"

Akcja "Jak nie czytam jak czytam"

17.05. Szkolny konkurs talentów

 20.05. Zajęcia Adaptacyjne



Czerwiec

1.06. Dzień Dziecka Festyn SKO

04.06. Dzień Dyrektorski

10.06. Zajęcia Adaptacyjne

11.06. Wycieczka po Zielonej Górze - klasa 8

15.06. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 1A, 2A

15.06. Godz. 17.30 Spotkanie z rodzicami kl. 3A, 6A

16.06. Godz. 16.30 Spotkanie z rodzicami kl. 4A, 8A

16.06. Godz. 17.30 Spotkanie z rodzicami kl. 6B, 7A

24.06. Wycieczka do Kołatki

25.06. Zielona Noc

25.06. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 



Lipiec

Przerwa wakacyjna



Sierpień

2.08. - 31.08. Półkolonie

19.08. Zajęcia adaptacyjne

26.08. Zajęcia adaptacyjne

 
 
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.