Leon

W Ogólnopolskim Konkursie Leon, w kategorii edukacja matematyczna, nasi uczniowie z klas 3A i 3B zajęli zaszczytne miejsca od III do X. Trzecie miejsce w Polsce zajął Nestor Osiński uzyskując wynik 95%. Pozostali wyróżnieni uczniowie to: Zosia Lipiec, Mikołaj Wapiński, Franek Hrehorecki, Amelia Hajduk, Ksawery Mroziński, Tosia Miazga, Hania Paszke, Oliwia Steć, Zuzia Szpruta, Ania Wojciechowska, Szymon Żmudzin. Sukcesy odnieśliśmy również w kategorii sprawności zintegrowane, zajmujac 7,8 i 9 miejsce w Polsce,(90%, 88%,86%). Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom.

Konkurs na najpiękniejszą bombkę świąteczną

Gratulujemy !!!! Aleksandrze, Franciszkowi i Oleksandrze nagród w konkursie na najciekawszą i najpiękniejszą bombkę świąteczną zorganizowanym przez Centrum Przyrodnicze. Na uroczystej gali wręczono nagrody za: 1 miejsce dla Oli, 3 miejsce dla Franka oraz wyróżnienie dla Saszy. Dochód z licytacji bombek przeznaczony zostanie na cele charytatywne - fundację Dr Clowna. Jesteśmy z nich baaaardzo dumni, tym bardziej, że na konkurs zgłoszono ponad 300 bombek !

I Miejsce w Konkursie Daff Kenner

Praca „Wenn Piraten rote Grütze kochen…” przygotowana przez uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze zajęła I miejsce w kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej w XIII edycji Konkursu „DaF-Kenner kochen!”.

1 miejsce w Wiosennym Festiwalu Tańca

Drużyna z naszej szkoły zajęła 1 miejsce w Wiosennym Festiwalu Tańca organizowanym przez "Krainę Tańca".

Mistrzostwa Miasta Zielonej Góry klas 2 szkół podstawowych w pływaniu

13 czerwca nasz uczeń Maksymilian Ostapczuk zdobył 10 miejsce w wyścigu na dystansie 25m stylem grzbietowym.

Sport to zdrowie

Serdecznie gratulujemy Amelii Hajduk, uczennicy klasy 1B, wyróżnienia w konkursie pt. "Sport to zdrowie", zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze.