Pierwszy dzień WIOSNY !!!

Dzisiaj zabawy, gry, konkursy czyli wielkie świętowanie pierwszego dnia WIOSNY !!! Harce wiosenne potrwają od godz. 10.00 do 11.30.

Dzień Kobiet

Wszystkim kobietom życzymy spełnienia marzeń, ambicji, zdrowia i pewności siebie !

Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia przygotowujące do szkoły. Zajęcia są nieodpłatne.

Terminy zajęć: 14 i 28.03.2019;   11 i 25.04.2019;   9 i 23.05.2019; 6.06.2019

oraz zajęcia przypominające przed rozpoczęciem edukacji w szkole: 22 i 29.08.2019

Zajęcia odbywają się od 16.00 do 17.00 w Niepublicznej Szkoole Podstawowej im. Marii Montessori. Zapisy  pod nr tel. 68 478 16 81 lub biuro@slimaczekszkola.pl

Fit- Tag#2

Fit-Tag #2 gesundes Pausenbrot vs tłusty. Dużo zdrowego, trochę słodkiego - najważniejsza zdrowa równowaga. Serdecznie dziękujemy pani dietetyk Monice Kruszelnickiej i przedstawicielowi firmy 4SWISS panu Zbigniewowi Gawłowskiemu za przeprowadzenie wspaniałej akcji propagującej zdrowe, drugie śniadanie. Danke schön !

Konkurs "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna"

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków mających 5-6 lat. Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki wielkanocnej dowolną  techniką (farby, kredki, techniki mieszane, kolorowe tusze, collage i inne). Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania.

Poczta Walentynkowa

Chcesz komuś złożyć życzenia, lubisz kogoś ? Wrzuć dla niego karteczkę do skrzynki "walentynkowej" koło sekretariatu. Kartki zostaną dostarczone w dzień Walentynek.

DZIEŃ OTWARTY

W dniu 16 marca 2019, serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w naszej szkole. Będziemy do Waszej dyspozycji w od godz. 10.00 do godz. 13.00. Czekamy na rodziców i przyszłych uczniów, dla których przygotujemy ciekawe zajęcia.

Zakończenie półkolonii

Ostatni dzień Półkolonii, Zimowe Przygody z Zabawami Marii Montessori, spędziliśmy na kręgielni. Świetna zabawa na zakończenie ferii. W poniedziałek pełni sił wracamy na lekcje.

PÓŁKOLONIE ZIMOWE

ZIMOWE PRZYGODY Z ZABAWAMI MARII MONTESSORI, 21-25.01.2019 Zapraszamy do uczestnictwa w naszych półkoloniach ! Koszt dla uczniów niebedących uczniami naszej szkoły 396 zł                                          Zgłoszenia pod nr telefonu 68 478 16 81

Karta zgłoszenia w plikach do pobrania.