PÓŁKOLONIE ZIMOWE

ZIMOWE PRZYGODY Z ZABAWAMI MARII MONTESSORI, 21-25.01.2019 Zapraszamy do uczestnictwa w naszych półkoloniach ! Koszt dla uczniów niebedących uczniami naszej szkoły 396 zł                                          Zgłoszenia pod nr telefonu 68 478 16 81

Karta zgłoszenia w plikach do pobrania.

Wigilia Szkolna

19.12. o godz. 12.00 wraz z zaproszonymi gośćmi spotykamy się na Szkolnej Wigilii. Po Wigilii współne kolędowanie.

]

Międzynarodowy Festiwal Młodego Widza ALE KINO

Klasy 5a i 6a 4.12.2018 ruszają na podbój Poznania. Podróż pociągiem, świąteczne zakupy i udział w Międzynarodowym Festiwalu Młodego Widza ALE KINO stały się możliwe dzięki zaproszeniu, które zorganizował dla nas bank PKO BP S.A. Bardzo dziękujemy!