Przegląd poezji jesiennej

"Przegląd poezji jesiennej" to już nasza mała tradycja. Najlepsze lekarstwo na chłodne, ciemne, jesienne wieczory to spotkanie w radosnej, poetyckiej, ciepłej atmosferze. Naśladujcie, klasa 2A poleca !

Policja o bezpieczeństwie

Pan Dzielnicowy i Pani Policjantka przeprowadzą w klasach 1-3 lekcję o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i w kontaktach z obcymi.

Pasowanie na Ucznia

5 listopada to bardzo urzoczysty dzień w życiu szkolnym Pierwszoklasistów - dziń Pasowania na Ucznia naszej Szkoły. Gratulujemy !!!

Dzień Dyni

Tego dnia klasy I-III będą uczestniczyć w konkursach sportowych oraz zabawach tematycznych. Mile widziane dyniowe przebrania!

Dzień Dyni

W środę dzień Wesołej Dyni obchodzić będą uczniowie klas V-VII. Czekają na nich zagadki pod postacią kodów QR ukryte w zakamarkach naszej szkoły. Oprócz tego będą także dyniowe warsztaty plastyczne!
Przypominamy o przyniesieniu małych dyni oraz o pomarańczowych/żółtych elementach stroju, które zwalniają z niezapowiedzianych odpowiedzi oraz służą za nieprzygotowanie.