Aktualności
Jak nie czytam jak czytam
Jak nie czytam jak czytam

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w akcji "jak nie czytam jak czytam". Głównym celem od pierwszej edycji jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem, wolnym czasem i rozrywką. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”.

Talent show
Talent show

12 czerwca odbył się szkolny "Talent Show". Laureatami przeglądu zostali : w kategorii klas 1-3   I miejsce Aleksandra kl 2a, II miejsce Sonia klasa 2a, III miejsce Anastazja kl 2a, Wyróżnienie  Ala i Magda kl 2a    w kategorii klas 4-6   I miejsce Zosia i Matylda kl 5a, II miejsce Oliwia kl 4a, III miejsce Zuzia Sz. kl 4b. Nagrodę publiczności otrzymała Oliwia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

DZIEŃ DZIECKA
DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, kochani uczniowie: WIARY w siebie, i w to że możecie i powinniście mieć wpływ na swoją przyszłość.
Życzymy Wam zdobywania jak najlepszej i najbardziej przydatnej WIEDZY, która pomoże Wam podejmować dobre i tafne wybory życiowe, będące spełnieniem wszystkich Waszych marzeń.
Życzymy Wam WYTRWAŁOŚCI w systematycznej pracy nad sobą, nad rozwojem umysłu i hartu ducha, i nad rozwojem swoich postaw i charakteru. Pracy w stawaniu się lepszym człowiekiem dla siebie i innych.
Życzymy Wam jak najwięcej WYZWAŃ, które pomogą Wam pokonać lęk, strach i obojętność oraz pomogą radzić sobie ze słabościami, w chwilach trudnych i w chwilach zwątpień.

Festyn Edukacyjno-Sportowy z okazji Dnia Dziecka
Festyn Edukacyjno-Sportowy z okazji Dnia Dziecka

4 czerwca, w godzinach 10.00 - 14.30 na terenie szkoły odbędzie się festyn. Festyn ma na celu zachęcanie do aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami na swieżym powietrzu. Będą goście, poczęstunek, konkursy oraz nauka poprzez zabawę.

 

DZIEŃ MATKI
DZIEŃ MATKI

Dzisiaj słońce świeci, kwiaty kwitną, ptaki śpiewają i piękne motyle rozkładają barwne skrzydełka dla wszystkich Mam ! Dziękujemy Mamom za miłość i troskę, życzymy STU LAT w zdrowiu i szczęściu !!!

Kalendarz wydarzeń

Nasze zdjęcia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.