Plebiscyt "Gazety Lubuskiej"

Redakcja "Gazety Lubuskiej" poinformowała nas, że NSP im. Marii Montessori w Zielonej Górze została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.
Ponadto nominację otrzymała p. Natalia Myczkowska-Obst, nauczycielka języka polskiego ????
Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek 24 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym "GL" pod adresem:

Zapraszamy wszystkich chętnych do dobrowolnego udziału w plebiscycie - głosujemy na Szkołę i p. Natalię ????