Aktualności
Tydzień Patrona Szkoły - Marii Montessori
Tydzień Patrona Szkoły - Marii Montessori

W dniach 14.10.2019 - 19.10.2019 trwają w szkole Dni Patrona Szkoły. W tym czasie uczniowie będą zapoznawać się z dorobkiem Marii Montessori, działać wspólnie w oparciu o jej metody. Finałem tygodnia będzie 19.10. rajd rowerowy o którym informacje znajdziecie w osobnym poście.

Wyniki Wyborów do Samorządu Szkolnego
Wyniki Wyborów do Samorządu Szkolnego

W tym roku wprowadzamy nowe rozwiązanie ze względu na dużą ilość kandydatów i rozbieżność w wynikach - dzielimy Samorząd Uczniowski na dwie kategorie, dzięki czemu każdy kandydat będzie pełnił funkcję w Samorządzie. ✅Opiekunem Samorządu klas 1-3 została p. Elżbieta Połomka. Pod skrzydłami Pani Eli na stanowiskach kierowniczych zasiądą Elena K., Hanna G., Karina H. ✅Opiekunem Samorządu kl. V-VII została p.Aleksandra Mańkowska, która z przyjemnością przystąpi do pracy z kierownictwem uczniowskim w składzie: Kamilą S., Oliwią S. i Pawłem B. Gratulujemy wszystkim kandydatom odwagi, chęci i pomysłów. Życzymy owocnej współpracy.

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela.Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

Kalendarz wydarzeń

Nasze zdjęcia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.