Aktualności
Wycieczka do Deli Park
Wycieczka do Deli Park

Klasy 1A, 2A i 3A  11.12.2019 wybieraja się do DELI Park koło Poznania. Po drodze odwiedzą Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach.

Festiwal Filmowy KINO DZIECI -  Poznań 2019
Festiwal Filmowy KINO DZIECI - Poznań 2019

4 grudnia klasy 5A i 5B wybierają się do Poznania na : "Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci to wydarzenie skierowane do widzów w wieku 4-12 lat oraz ich opiekunów. Ideą, jaka od początku przyświeca festiwalowi, jest udostępnianie szerokiej publiczności wartościowych filmów,  które  wyróżniają  się  walorami edukacyjnymi, artystycznymi  oraz  produkcyjnymi."

Andrzejki
Andrzejki

Wróżby, zabawy i radosne harce czekają wszystkich w "Andrzejki" 28.12.

Wycieczka do Filharmonii Szczecińskiej
Wycieczka do Filharmonii Szczecińskiej

Ww wtorek 26 listopada klasy 5A, 5B i 6A wyruszają do Szczecina. Przede wszystkim na muzyczną "ucztę" w Fiharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza. Wysłuchają "Atlasu symfonicznego" suity, dzięki której poznają wszystkie grupy instrumentów muzycznych. 

Przegląd poezji jesiennej
Przegląd poezji jesiennej

"Przegląd poezji jesiennej" to już nasza mała tradycja. Najlepsze lekarstwo na chłodne, ciemne, jesienne wieczory to spotkanie w radosnej, poetyckiej, ciepłej atmosferze. Naśladujcie, klasa 2A poleca !

Kalendarz wydarzeń

Nasze zdjęcia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.