Pierwszy dzień WIOSNY !!!

Dzisiaj zabawy, gry, konkursy czyli wielkie świętowanie pierwszego dnia WIOSNY !!! Harce wiosenne potrwają od godz. 10.00 do 11.30.

Dzień Kobiet

Wszystkim kobietom życzymy spełnienia marzeń, ambicji, zdrowia i pewności siebie !

Fit- Tag#2

Fit-Tag #2 gesundes Pausenbrot vs tłusty. Dużo zdrowego, trochę słodkiego - najważniejsza zdrowa równowaga. Serdecznie dziękujemy pani dietetyk Monice Kruszelnickiej i przedstawicielowi firmy 4SWISS panu Zbigniewowi Gawłowskiemu za przeprowadzenie wspaniałej akcji propagującej zdrowe, drugie śniadanie. Danke schön !

Konkurs "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna"

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków mających 5-6 lat. Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki wielkanocnej dowolną  techniką (farby, kredki, techniki mieszane, kolorowe tusze, collage i inne). Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania.

Poczta Walentynkowa

Chcesz komuś złożyć życzenia, lubisz kogoś ? Wrzuć dla niego karteczkę do skrzynki "walentynkowej" koło sekretariatu. Kartki zostaną dostarczone w dzień Walentynek.

DZIEŃ OTWARTY

W dniu 16 marca 2019, serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w naszej szkole. Będziemy do Waszej dyspozycji w od godz. 10.00 do godz. 13.00. Czekamy na rodziców i przyszłych uczniów, dla których przygotujemy ciekawe zajęcia.