Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia przygotowujące do szkoły. Zajęcia są nieodpłatne.

Terminy zajęć: 14 i 28.03.2019;   11 i 25.04.2019;   9 i 23.05.2019; 6.06.2019

oraz zajęcia przypominające przed rozpoczęciem edukacji w szkole: 22 i 29.08.2019

Zajęcia odbywają się od 16.00 do 17.00 w Niepublicznej Szkoole Podstawowej im. Marii Montessori. Zapisy  pod nr tel. 68 478 16 81 lub biuro@slimaczekszkola.pl

Fit- Tag#2

Fit-Tag #2 gesundes Pausenbrot vs tłusty. Dużo zdrowego, trochę słodkiego - najważniejsza zdrowa równowaga. Serdecznie dziękujemy pani dietetyk Monice Kruszelnickiej i przedstawicielowi firmy 4SWISS panu Zbigniewowi Gawłowskiemu za przeprowadzenie wspaniałej akcji propagującej zdrowe, drugie śniadanie. Danke schön !

Konkurs "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna"

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków mających 5-6 lat. Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki wielkanocnej dowolną  techniką (farby, kredki, techniki mieszane, kolorowe tusze, collage i inne). Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania.

Poczta Walentynkowa

Chcesz komuś złożyć życzenia, lubisz kogoś ? Wrzuć dla niego karteczkę do skrzynki "walentynkowej" koło sekretariatu. Kartki zostaną dostarczone w dzień Walentynek.

DZIEŃ OTWARTY

W dniu 16 marca 2019, serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w naszej szkole. Będziemy do Waszej dyspozycji w od godz. 10.00 do godz. 13.00. Czekamy na rodziców i przyszłych uczniów, dla których przygotujemy ciekawe zajęcia.

Zakończenie półkolonii

Ostatni dzień Półkolonii, Zimowe Przygody z Zabawami Marii Montessori, spędziliśmy na kręgielni. Świetna zabawa na zakończenie ferii. W poniedziałek pełni sił wracamy na lekcje.