BAL KARNAWAŁOWY

16 lutego w czwartek, w godzinach od 15.00 do 17.00 odbędzie się w szkole Bal Karnawałowy. Życzymy naszym uczniom doberej zabawy !

FERIE ZIMOWE

Życzymy wszystkim cudownych ferii zimowych. Odpoczynku i radosnych zabaw na śniegu.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie, w dniu Waszego Święta, dziękujemy Wam za to, że zawsze służycie wsparciem i zrozumieniem. Życzymy Wam zdrowia, radości i wielu cudownych chwil w życiu a zwłaszcza tych w towarzystwie wnuków.

Koncert

23 stycznia o godz. 14.10 kolejny Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pt. "Jak skrzypce w kontrabas się zamieniły".

Zajęcia adaptacyjne do 1 klasy i dla klasy 0

Szanowny Rodzicu !
Jeszcze kilka miesięcy i Twoje dziecko będzie uczniem 1 Klasy Szkoły Podstawowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wielu trudności nastręcza wybór szkoły dla Twojego dziecka. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapraszamy Ciebie i przyszłych uczniów - przedszkolaków z najstarszych grup, na nieodpłatne zajęcia adaptacyjne.