Wystawa

DZISIAJ UROCZYSTE OTWARCIE WYSTAWY WYCINANEK PANI ERIKI SCHIRMER „OHNE FANTASIE KAINE KUNST”

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim pracownikom Oświaty życzymy: dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości, wszelkiej pomyślności w realizacji działań zawodowych, satysfakcji z wykonywanej pracy,uśmiechu i pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.

Świat Nauki

26 września klas 5 A weżmie udział w zajęciach w Centrum Przyrody i Planetarium Wenus. Zajęcia zaczną sie o godz. 12.00 i skończa i 15.40.

Zielona szkoła

W piątek 21.09. klasa 4A i 5A wyruszają na "Zieloną Szkołę" do Karpacza. Życzymy im miłej nauki w otoczeniu natury i pięknej pogody.

Zielona Szkoła

Tak jak w ubiegłym roku, uczniowie naszej szkoły zamienili na dwa dni ławki szkolne na Pszczewski Park Krajobrazowy. 14, 15 i 16  września uczą się w "Zielonej Szkole".