mgr Małgorzata Pieniążek

Nauczyciel Języka polskiego
mgr Małgorzata Pieniążek

Absolwentka  Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze  na kierunku filologia polska i wiedza o społeczeństwie (studia podyplomowe) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku „Podyplomowe studium nad rodziną” (studia podyplomowe). Od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi i młodzieżą, więc wybór drogi kształcenia nie był decyzją przypadkową. W kontakcie z dziećmi stara się patrzeć na świat ich oczami, co pozwala  lepiej je rozumieć i odpowiadać na ich potrzeby. Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną (prywatnie mama trojga dzieci - Hani, Ali i Błażeja) - to sprawia jej najwięcej radości. Kocha polską wieś, prace w ogrodzie i przygotowywanie smakołyków dla tych, którzy nie potrafia się im oprzeć.

Klasa 4