Katarzyna Kitlińska

Zajęcia rewalidacyjne
Katarzyna  Kitlińska

Jestem odpowiedzialna za prowadzenie zajęć rewalidacyjnych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w celu ułatwienia im procesu edukacji.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Studia Podyplomowe „ Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika)” w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, a także Studia Podyplomowe „ Integracja Sensoryczna” w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.

Mam ukończony I i II stopień Kinezjologii edukacyjnej oraz Kurs „Integracja Odruchów Twarzy” wg metody dr Svietłany Masgutowej.

Pracuję jako pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej oraz doradca zawodowy. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Staram się aby moje zajęcia były ciekawe pełne ruchu, zabawy, muzyki. Kiedy dzieci będą się bawić i równocześnie uczyć ćwicząc zaburzone funkcje, wtedy zajęcia rewalidacyjne będą chwilą relaksu, radości i nauki.