Katarzyna Sułkowska-Kulik

Nauczyciel plastyki i techniki
Katarzyna Sułkowska-Kulik

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, artysta plastyk i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Pracująca z dziećmi i młodzieżą zarówno w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, jak i w Liceum Plastycznym oraz w MCKiE „Dom Harcerza”. Wciąż pełna zapału, entuzjazmu, radości i optymizmu. Moja mocna cecha to kreatywność.

Prywatnie mama trójki dorosłych już dzieci. Miłośniczka przyrody. Wolny czas chętnie spędzam aktywnie, kocham jeździć zimą na nartach, latem i nie tyko na rowerze, a cały rok pływać. U siebie i u innych bardzo cenię ogólnie rozumiany rozwój, bo życie, to fascynująca podróż.