Layth Al-Khatib

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Layth Al-Khatib
Zostałem nowym nauczycielem - wychowawcą Państwa pociech. Przyjechałem do Zielonej Góry z miasta Poznań, gdzie wcześniej byłem nauczycielem i wychowawcą dzieci również w Szkole Podstawowej w Poznaniu. Mam na koncie dwie specjalności, dodatkowo jestem w trakcie kolejnej, z racji chęci rozwijania się na kierunku pedagogicznym, gdzie jest to moją pasją, zamiłowaniem oraz w głębokim odczuciu powołaniem kształcenia młodych ludzi, młodego pokolenia, tak aby wyciągnąć z nich to, co najlepsze, prawidłowo ukierunkować ich na przyszłą drogę życia, zadbać o ich sferę emocjonalną i komfort ich życia na przyszłość. Uwielbiam zagłębiać się w psychikę ludzką. Psychologia wychowawcza, psychologia kliniczna, samorozwój, chęć niesienia pomocy osobom, które są w kryzysie emocjonalnym, analizowanie dziedziczonych traum, przełamywanie negatywnych wzorców - to jest moje ulubione!!!"