mgr Joanna Nau

nauczyciel plastyki, techniki
mgr Joanna Nau

Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kulturoznawstwa na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. "Świeżo upieczona" magister pedagogiki ze specjalnością animacja kultury z profilem teatr na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Twierdzi, że dziecięca wyobraźnia i pomysłowość nie mają granic. Uważa także, że edukacja, będąca podstawą świadomego uczestnictwa w kulturze, powinna zaczynać się już od najmłodszych lat, aby wychowywać kolejne pokolenia twórców i odbiorców kultury. Chce pokazać dzieciom, że w każdym drzemie artystyczny talent.

4A, 5A