mgr Ewa Zaleska

Obsługa sekretariatu
mgr Ewa Zaleska

Jest mamą dwóch dorosłych synów. Ukończyła Architekturę Wnętrz i Malarstwo na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Bardzo lubi i ceni sobie towarzystwo dzieci. Szanuje ich indywidualność, inteligencję i osobowość. Fascynuje ją dziecięca perspektywa postrzegania świata, logiczna i nieskażona hipokryzją dorosłych. Zachwycają zdolności plastyczne, które według niej posiada absolutnie każde dziecko, pod warunkiem, że nikt dorosły nie przekonuje go, że nie potrafi rysować i malować. Uwielbia fotografować. Jest wielbicielką Sławomira Mrożka. W wolnych chwilach uwielbia spacerować i oglądać dobre filmy zwłaszcza Ridleya Scotta. Wszystkim rodzicom chciałaby powiedzieć: ciesz się byciem z dzieckiem w każdej możliwej chwili, mów mu, że jest zdolne i że jak tylko zechce spełni swoje marzenia. Bądź dla niego dobry i wyrozumiały, żeby i ono mogło być kiedyś dobre i wyrozumiałe.