Międzynarodowy Festiwal Młodego Widza ALE KINO

Klasy 5a i 6a 4.12.2018 ruszają na podbój Poznania. Podróż pociągiem, świąteczne zakupy i udział w Międzynarodowym Festiwalu Młodego Widza ALE KINO stały się możliwe dzięki zaproszeniu, które zorganizował dla nas bank PKO BP S.A. Bardzo dziękujemy!

Konkurs dla przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" .

Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki bożonarodzeniowej o wymiarach 10x15 (1/4 kartki A4) i napisanie pięknych życzeń światecznych. Kartka może być wykonana w dowolnej technice. Prace należy składać do dnia 21 grudnia 2018 do godz. 15.00 w sekretriacie szkoły.

ANDRZEJKI

29.11.2018 Zabawa Andrzejkowa

klasy 1-3 w godzinach 14.00-16.00, klasy 4-6 w godzinach 16.00-17.30.

Przedstawienie w Domu Kombatanta

O godz. 11.00 klasa 5 i 6 zaprezetują się, w Domu Kombatanta, w przedstawieniu przygotowanym z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Będzie także okazja do współnego śpiewania piosenek patriotycznych.

Musical

Dwie pouczające historie w formie musicalu obejrzeli uczniowie naszej szkoły. Klasy 1A,2Ai 3A "Co w trawie piszczy" a klasy 4AiB, 5A i 6A "Mikołajek zderzenie dwóch światów". Muzycznie, śpiewająco, teatralnie i z morałem