DZIEŃ OTWARTY

W dniu 16 marca 2019, serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w naszej szkole. Będziemy do Waszej dyspozycji w od godz. 10.00 do godz. 13.00. Czekamy na rodziców i przyszłych uczniów, dla których przygotujemy ciekawe zajęcia.

Zakończenie półkolonii

Ostatni dzień Półkolonii, Zimowe Przygody z Zabawami Marii Montessori, spędziliśmy na kręgielni. Świetna zabawa na zakończenie ferii. W poniedziałek pełni sił wracamy na lekcje.

PÓŁKOLONIE ZIMOWE

ZIMOWE PRZYGODY Z ZABAWAMI MARII MONTESSORI, 21-25.01.2019 Zapraszamy do uczestnictwa w naszych półkoloniach ! Koszt dla uczniów niebedących uczniami naszej szkoły 396 zł                                          Zgłoszenia pod nr telefonu 68 478 16 81

Karta zgłoszenia w plikach do pobrania.

Wigilia Szkolna

19.12. o godz. 12.00 wraz z zaproszonymi gośćmi spotykamy się na Szkolnej Wigilii. Po Wigilii współne kolędowanie.

]