DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, kochani uczniowie: WIARY w siebie, i w to że możecie i powinniście mieć wpływ na swoją przyszłość.
Życzymy Wam zdobywania jak najlepszej i najbardziej przydatnej WIEDZY, która pomoże Wam podejmować dobre i tafne wybory życiowe, będące spełnieniem wszystkich Waszych marzeń.
Życzymy Wam WYTRWAŁOŚCI w systematycznej pracy nad sobą, nad rozwojem umysłu i hartu ducha, i nad rozwojem swoich postaw i charakteru. Pracy w stawaniu się lepszym człowiekiem dla siebie i innych.
Życzymy Wam jak najwięcej WYZWAŃ, które pomogą Wam pokonać lęk, strach i obojętność oraz pomogą radzić sobie ze słabościami, w chwilach trudnych i w chwilach zwątpień.

Festyn Edukacyjno-Sportowy z okazji Dnia Dziecka

4 czerwca, w godzinach 10.00 - 14.30 na terenie szkoły odbędzie się festyn. Festyn ma na celu zachęcanie do aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami na swieżym powietrzu. Będą goście, poczęstunek, konkursy oraz nauka poprzez zabawę.

DZIEŃ MATKI

Dzisiaj słońce świeci, kwiaty kwitną, ptaki śpiewają i piękne motyle rozkładają barwne skrzydełka dla wszystkich Mam ! Dziękujemy Mamom za miłość i troskę, życzymy STU LAT w zdrowiu i szczęściu !!!