Wyniki Wyborów do Samorządu

Gratulujemy Pawłowi Bubaczowi z klasy 5A, który po raz kolejny zdobył zaufanie naszej szkolnej społeczności oraz Pani Oli Mańkowskiej - wyboru, to także ranking popularności i zaufania. Wszystkim kandydującym dziękujemy za odwagę i wysiłek, jaki włożyli w swoje kampanie.

Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego

23.10. o godz. 13.40 koncert dla klas 1-3 " Kto ty jesteś ? Polak mały "; o godz. 14.30 dla klas 4-6 "Najpiękniejsza muzyka polska- 100 Lecie Odzyskania Niepodległości"

Lubuskie koduje

W ramach globalnej inicjatywy, jaką jest „Europejski Tydzień Kodowania”, który obchodzony jest w październiku oraz popularyzacji i promocji języka programowania wśród młodych ludzi Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprosił uczniów kl. 6A na lekcje programowania  pn. Lubuskie Koduje.

Dzień Edukacji Narodowej

Satysfakcji, cierpliowści, miliona nowych pomysłów, setek powodów do uśmiechu w każdym dniu, zdrowia i powodzenia w życiu osobistym !