Spacer po Zielonej Górze klas I-III

Z okazji dni Zielonej Góry klasy 1-3 wybrały się na wycieczkę "Spacerem po Zielonej Górze". Poznaliśmy historię naszego miasta , zabytki, szukaliśmy bachusików a na koniec zjedliśmy pyszne lody.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 1 września powitamy rozpoczynający się nowy rok szkolny 2021/2022.

Zapraszamy Uczniów na godz. 9.00 na spotkania z Wychowawcami, które odbędą się w wyznaczonych salach.

Pamiętajmy wszyscy o zachowaniu szczególnych środków ostrożności - prosimy, aby Uczniowie wchodzili do budynku od strony placu zabaw.

Ponieważ nadal uczymy w reżimie sanitarnym, do szkoły zapraszamy tylko uczniów zdrowych oraz tych, których rodziny nie przebywają na kwarantannie.

W dniu 1.09.2020 nie obowiązuje strój galowy. Nie wymagamy maseczek oraz rękawiczek jednorazowych.

Informujemy ponadto, że w kościele pw. Św. Alberta w dniu 01.09.2020 r. o godz. 08:00 odbędzie się uroczysta Msza św., na której przekazane zostanie błogosławieństwo na rok szkolny 2021/2022 - serdecznie zachęcamy do uczestnictwa uczniów razem z rodzicami.

W dniu 1 września br. nieczynna jest świetlica, w związku z tym prosimy o odbiór uczniów ze szkoły o godz. 12:00.

Do zobaczenia!

Wyniki egzaminu ósmoklasisty, harmonogram wydawania zaświadczeń

Od 2 lipca 2021r (godz. 10:00) uczniowie ósmej klasy będą mogli sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów na stronie internetowej wyniki.edu.pl

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie odbierając w dniu 09 lipca 2021 r. od godziny 8:30 do 15:00.

Przy odbiorze zaświadczeń, wszystkich obowiązuje reżim sanitarny: maseczka zakrywająca usta i nos, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły.

Po odbiór świadectwa może przyjść tylko zdrowy uczeń bez objawów chorobowych, nie będący na kwarantannie lub izolacji domowej.

Zaświadczenie odbiera Uczeń i poświadcza odbiór zaświadczenia podpisem. Uczniowie proszeni są o przyniesienie długopisu celem podpisania zaświadczenia.

W przypadku odbioru zaświadczenia przez rodzica lub osobę upoważnioną na podstawie pisemnego upoważnienia, osoba ta musi mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości wpisany w upoważnieniu. Rodzice lub osoby upoważnione do odbioru nie mogą przebywać na kwarantannie lub izolacji domowej, nie mogą wykazywać objawów chorobowych. Osoby te proszone są o przyniesienie długopisu celem podpisania odbioru zaświadczenia.