Konkurs "Mamo, Tato zróbmy jesienne kukiełki"

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem "Mamo, Tato zróbmy sobie jesienne kukiełki".

Lato wygasiło już swoje kolory, za oknem widać jesień, dlatego zachęcamy do wspólnyxh spacerów oraz wykonywania jesiennych kukiełek.

- zgłaszane prace powinny być wykonane z rodzicami

- każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko jedną pracę

- kukiełka powinna składać się z darów jesieni

- kukiełka musi mieć formę przestrzenną

- do każdej kukiełki należy dołączyć przymocowaną małą metryczkę z informacjami: imiona i nazwiska autorów, klasa, nazwa kukiełki

- kukiełki muszą być zamocowane w sposób umożliwiający ustawienie na wystawie

Na prace czekamy w dniach 07.10.2021r. - 13.10.2021r. (należy składać w sali nr 6 u koordynatora kokursu lub świetlicy szkolnej).

Międzynarodowa akcja Sprzątania Świata

Nasza szkoła przystąpiła do Międzynarodowej akcji Sprzątania Świata 2021,

konkurs pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na zebraniu przez uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Trzy rodzaje nagród:

Szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

Szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych w kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

Zbiórka telefonów odbywa się w świetlicy szkolnej.

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE.