Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 1 września powitamy rozpoczynający się nowy rok szkolny 2021/2022.

Zapraszamy Uczniów na godz. 9.00 na spotkania z Wychowawcami, które odbędą się w wyznaczonych salach.

Pamiętajmy wszyscy o zachowaniu szczególnych środków ostrożności - prosimy, aby Uczniowie wchodzili do budynku od strony placu zabaw.

Ponieważ nadal uczymy w reżimie sanitarnym, do szkoły zapraszamy tylko uczniów zdrowych oraz tych, których rodziny nie przebywają na kwarantannie.

W dniu 1.09.2020 nie obowiązuje strój galowy. Nie wymagamy maseczek oraz rękawiczek jednorazowych.

Informujemy ponadto, że w kościele pw. Św. Alberta w dniu 01.09.2020 r. o godz. 08:00 odbędzie się uroczysta Msza św., na której przekazane zostanie błogosławieństwo na rok szkolny 2021/2022 - serdecznie zachęcamy do uczestnictwa uczniów razem z rodzicami.

W dniu 1 września br. nieczynna jest świetlica, w związku z tym prosimy o odbiór uczniów ze szkoły o godz. 12:00.

Do zobaczenia!