Wyniki egzaminu ósmoklasisty, harmonogram wydawania zaświadczeń

Od 2 lipca 2021r (godz. 10:00) uczniowie ósmej klasy będą mogli sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów na stronie internetowej wyniki.edu.pl

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie odbierając w dniu 09 lipca 2021 r. od godziny 8:30 do 15:00.

Przy odbiorze zaświadczeń, wszystkich obowiązuje reżim sanitarny: maseczka zakrywająca usta i nos, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły.

Po odbiór świadectwa może przyjść tylko zdrowy uczeń bez objawów chorobowych, nie będący na kwarantannie lub izolacji domowej.

Zaświadczenie odbiera Uczeń i poświadcza odbiór zaświadczenia podpisem. Uczniowie proszeni są o przyniesienie długopisu celem podpisania zaświadczenia.

W przypadku odbioru zaświadczenia przez rodzica lub osobę upoważnioną na podstawie pisemnego upoważnienia, osoba ta musi mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości wpisany w upoważnieniu. Rodzice lub osoby upoważnione do odbioru nie mogą przebywać na kwarantannie lub izolacji domowej, nie mogą wykazywać objawów chorobowych. Osoby te proszone są o przyniesienie długopisu celem podpisania odbioru zaświadczenia.