Pola Nadziei

12 października o godz. 11.00 uczniowie klas II i III, na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego, wezmą udział w akcji "Pola Nadziei".

Wycieczka do kina

W Dniu Nauczyciela (14.10) wybieramy się całą szkołą do kina Cinema City na film Hotel Transylwania 2.

Sesja fotograficzna

Informujemy, że w środę 7 października od godz. 10.30 uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w sesji fotograficznej.

II Rajd " Z Montessori na rowerze"

10 października odbędzie się  II  Rajd   "Z Montessori na rowerze". Zapraszamy do wzięcia udziału, uczniów, rodziców, rodzeństwo, dziadków i przyjaciół. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie się chętnych do wychowawców klas.

Ruszamy o godz. 11.00 z parkingu pod Amfiteatrem.

Korowód Winobraniowy

SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH

Pragniemy Was serdecznie zaprosić
do udziału w tegorocznym
korowodzie winobraniowym,
który odbędzie się w sobotę 12 września 2015 r.
Spotykamy sie o godz. 11.00 pod przychodnią "Skarbowa" róg Chopina i Skarbowej.