Dni Zielonej Góry - występ uczniów klas 2 i 3

Z okazji odbywajacych się od 5 do 13 września Dni Zielonej Góry - Winobrania, dostaliśmy zaproszenie na Scenę Dzieci i Młodzieży pod ratuszem, żeby zaprezentować swój program. Naszą szkołę reprezentować będą uczniowie klas drugiej i trzeciej. 9 września w środę w godz. 14.00-15.00 wystąpią w ramach godzinnego bloku, przeznaczonego dla szkoły i Przedszkola Ślimaczek. Zapraszamy na występ!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

1 września, uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego .

Klasy 2 a i 3 a zapraszamy o godz. 8.15

Klasy pierwsze zapraszamy o godz. 11.45

Zapraszamy serdecznie o godz. 10.15 na Mszę Św. w Kościele p.w. Św. Brata Alberta, rozpoczynającą rok szkolny 2015-2016.

BYSTRZAK - Dni Otwarte

Serdecznie zapraszamy 14 września o godz. 17.00 dzieci w wieku 7-8 lat i 16 września o godz. 16.30, dzieci w wieku 9-12 lat a o godz. 17.00 dzieci w wieku lat 6, na DZIEŃ OTWARTY "Bystrzaka". Zapisy pod numerem telefonu szkoły 68 478 16 81, adresem mailowym : biuro@zgora.bystrzak.org  lub osobiście w sekretariacie szkoły.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM CUDOWNYCH WAKACJI !

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Rodzicom oraz naszym Przyjaciołom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę    i wsparcie,  życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.  Uczniom życzymy bezpiecznych              i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Przerwa wakacyjna w naszej szkole trwa od 29 czerwca do 31 lipca. Zapraszamy w sierpniu , świetlica czeka !!!

"Zielona noc"

26 czerwca, po uroczystym zakończeniu roku szkolnego spotykamy się w szkole, żeby spędzić razem "zieloną noc".