Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dzisiaj odbywały się w naszej szkole Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Koordynatorem była Pani Ewa Mierzejewska (posłuchaj w Radiu Zielona Góra) . W obecności Komisji, złożonej z uczniów klas 2 i 3, nauczyciele i uczniowie oddali głosy na swoich kandydatów. Oto wyniki:    Przewodniczący : Kacper Łyczkowski - kl 3A  (posłuchaj w Radiu Zielona Góra)    Zastępca : Maksymiian Ostapczuk kl 2A   Skarbnik : Zuzanna Pruszyńska - kl 1 B  Sekretarz: - Nadia Lewicka - kl 1 B    Opiekun Samorządu : Pani Joanna Opaczyńska   Zapraszamy na stronę Radia Zielona Góra.

Koncert p.t. "Muzyczna ciuchcia"

Informujemy, że w dniu 26 października o godz. 14.10 odbędzie się koncert Lubuskiego Biura Koncertowego p.t. "Muzyczna ciuchcia". Serdecznie zapraszamy!

Pasowanie na Ucznia klasa 1A

W dniu 28 października, o godz. 17.00, odbędzie się Uroczystość Pasowania na Ucznia, uczniów klasy 1A. Serdecznie zapraszamy na uroczystość rodziców i rodziny naszych podopiecznych.