Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne 02.12.2015 o godz. 16.30. W tym czasie zapraszamy rodziców na spotkanie z psychologie m panią Pauliną Zamlewską-Lipiec - "Jak przygotować przedszkolaka do przyjścia do szkoły".

GRATULUJEMY!!!

23.11 br. o godz. 11.00 w Filharmonii Zielonogórskiej odbył się finał konkursu plastycznego "Jestem widoczny - jestem bezpieczny". Wśród wyróżnionych znalazły się prace: Zuzanny Szpruty 1B i Maksymiliana Ostapczuka 2A. Maksymilian osobiście odebrał dyplom i gratulacje z rąk Komendanta Miejskiego Policji inspektora Andrzeja Kostki, Dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Waldemara Michałowskiego i Prezesa Zarządu Fundacji Bezpieczne Miasto, Piotra Puchały.

Edukacja regionalna

W dniu 12.11. 2015 o godz. 9.45 klasa 2A i 3A będą miały spotkanie w Palmiarni w ramach zajęć Edukacji Regionalnej. Tym razem - "Winnice Zielonej Góry".