KRAINA SŁODKOŚCI

Z okazji Dnia Kobiet , klasa 1A wybiera się do "Krainy Słodkości". Tam czekają na nich słodkie niespodzianki do wykonania.

Schueler lehren Schueler

Z inicjatywy nauczyciela języka niemieckiego, Pani Agnieszki Gąsiorowskiej, w czwartek 25.02. o godz. 9.30, odwiedzą nas przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 19. Akcja nosi nazwę "Szueler lehren Schueler" co znaczy "uczeń uczy ucznia". Uczniowie klasy 3 pomogą przedszkolakom w nauce języka niemieckiego.  Wspomogą się materiałami , zestawem gier, z Goethe-Institut.

ROBOTYKA

Przypominamy, że w najbliższą środę , 24 lutego, odbęda się kolejne zajęcia z robotyki.

Muzyczne opowieści

"Tam gdzie chodzą fioletowe krowy" - koncert muzyków Lubuskiego Biura Koncertowego "Orfeusz",  15 lutego 2016, godz. 14.10