Backe, backe Kuchen

Czas na zaprezentowanie teledysku, który nagrała klasa 3 wraz z Panią Agnieszką Gąsiorowską. Po raz pierwszy spróbowali swoich sił w 12 już edycji konkursu DaF-kenner drehen einen Clip. Choć nie został w tym roku nagrodzony przez jury konkursu, na pewno się Wam spodoba. Zapraszamy do obejrzenia Clipu "Backe, backe Kuchen".

Festyn Rodzinny

Dnia 04.06.2016 ( sobota) serdecznie zapraszamy naszych uczniów wraz z rodzicami i rodzeństwem na Ślimaczkowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się na terenie Ośrodka Agroturystycznego „Kajmal „w Droszkowie ul. Drobiarska 1, w godzinach 10:00-13:00.

Góra Grosza

Już po raz drugi, wzięliśmy udział w akcji "Góra grosza". Otrzymaliśmy podziękowania od Towarzystwa Nasz Dom, za nasz wkład w akcję. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli do akcji swój grosik.