Wycieczka do Poznania

W poniedziałek 19.09. klasy 3A i 4A wybieraja się na wycieczkę do Poznania. Inicjatorem wycieczki jest Pani Agnieszka Gąsiorowska, nauczyciel j. niemieckiego. Wyprawa dotyczy programu „Deutsch mit Socke”.  „Niemiecki ze Skarpetką”, czyli Esther i przesympatyczną Skarpetkę uczniowie zobaczą na żywo, w ramach tournée po Polsce. Po spotkaniu na kampusie Uniwersytetu Adama Mickiewicza, wyprawa do nowego ZOO.

Zajęcia pokazowe "Bystrzak"

13 września 2016, godziny popołudniowe ( szczegóły wkrótce). Chętnych prosimy o zgłoszenia pod nr telefonu szkoły 68 478 16  81 lub mailowo: biuro@slimaczekszkola.pl. Zapraszamy !

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uczniowie i rodzice, kończy się czas wakacji, 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny. Uczniów naszej szkoły serdecznie zapraszamy na pierwszą lekcję ze swoim wychowawcą o godz. 10.30. Spotykamy się : Klasa 0 - sala 10, klasa 1A - sala 8, Klasa 2A - sala 6, Klasa 2B - sala 7, Klasa 3A - sala 9, klasa 4A - sala 4.                                                       Msza św. inaugurująca rok szkolny odbędzie się w kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego o godz. 9.00.

WAKACJE

KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Dyrekcja oraz pracownicy szkoły.

DZIEŃ TATY
Tato, Tato ukochany, My życzenia Ci składamy, Przesyłamy jakby z procy, Sto całusów z całej mocy.

Zakończenie roku szkolnego 2015-2016

24 czerwca uroczyste zakończenie roku szkolnego. Klasa 1A o godz. 9.00, klasa 1B o godz. 11.00, klasa 2A i 3A o godz. 17.00. Po uroczystościach klasy 2 i 3 pozostają w szkole na "zieloną noc".