Akcja Samorządu Szkolnego

Samorząd Szkolny jest organizatorem zbiórki surowców wtórnych. Zbieramy makulaturę, aluminium i plastik. Fundusze jakie pozyskamy tą drogą przeznaczymy na zakup roweru, który będzie bardzo przydatny w przyszłym roku szkolnym, bowiem uczniowie klasy IV będą ubiegać się o Kartę Rowerową.
Zachęcamy do wsparcia inicjatywy. Pojemniki znajdują się obok szatni. Z góry dziękujemy!

Koncert

Dzisiaj, 6.06.2016, o godz. 14.10 kolejny koncert Lubuskiego Biura Koncertowego " Wiolinka w Krainie Dinozaurów".

REKOLEKCJE

W dniach 6, 7 i 8 czerwca nasi uczniowie wezmą udział w rekolekcjach. Termin związany jest z jubileuszami parafii: 100-leciem śmierci św. Alberta Chmielowskiego i 25-leciem parafii. Rekolekcje poprowadzą Siostry Albertynki.

I Dziecięca Sesja Rady Miasta

Dzisiaj o godz. 10.00, w sali Ratusza odbyła się Dziecięca Sesja Rady Miasta. Jednym z Radnych został Kacper Łyczkowski, uczeń kl.3A i przewodniczący Samorzadu Szkolnego.

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy wszystkim dzieciom i małym i dużym, radości, marzeń, beztroski, wielkich przyjaźni, odwagi w próbowaniu nowego. My Dzień Dziecka świętujemy w Skansenie w Ochli. Będą warsztaty, przejażdżki bryczką i pieczenie kiełbasek na ognisku.