Dzień pustej klasy

Pomysł Dnia Pustej Klasy powstał w 2012 w Wielkiej Brytanii.
Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami porzucają naukę w klasie na rzecz nauki w przyrodzie.

TYDZIEŃ KOLORÓW

Samorzad szkolny ogłasza "TYDZIEŃ KOLORÓW". Celem akcji jest propagowanie zdrowego trybu życia, a szczególnie zdrowego odżywiania.

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Akcja "Jak nie czytam, jak czytam" ma na celu szerzenie czytelnictwa wśród dorosłych i dzieci oraz przekonania wszystkich, że czytaniem można, a nawet trzeba się chwalić. Akcja rozpoczęła się o godz. 10.00, wzięło w niej udział 50 uczniów, 8 nauczycieli oraz rodzice i goście.

Akcja Samorządu Szkolnego

Samorząd Szkolny jest organizatorem zbiórki surowców wtórnych. Zbieramy makulaturę, aluminium i plastik. Fundusze jakie pozyskamy tą drogą przeznaczymy na zakup roweru, który będzie bardzo przydatny w przyszłym roku szkolnym, bowiem uczniowie klasy IV będą ubiegać się o Kartę Rowerową.
Zachęcamy do wsparcia inicjatywy. Pojemniki znajdują się obok szatni. Z góry dziękujemy!