mgr Patrycja Piorońska-Krupka

Nauczyciel, wychowawca
mgr Patrycja Piorońska-Krupka

Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Zielonogórskim na kierunku Pedagogika o specjalności: Edukacja Wczsnoszkolna i Przedszkolna oraz studiów magisterskich o specjalności: Edukacja Elementarna i Wspieranie Dzideci w Rozwoju Zdolności.

Odbyła liczne kursy i szkolenia, między innymi: "Metoda aktywnego słuchania muzyki - według Betti Strauss", "Muzyczna koncepcja w edukacji matematycznej", "Wspieranie rozwoju Integracji Sensorycznej w warunkach przedszkolnych i domowych", "Tańczymy niezapomniane hity z dziećmi - kolor zielony', "Coś z niczego - twórcze , ciekawe zabawy plastyczne", "Roztańczone cztery pory roku", szkolenie z międzynarodowego programu promocji zdrowia "Przyjaciele Zippiego" i wiele innych.

Prywatnie miłośniczka psów rasy maltańczyk, tańca i podróżowania. Od lat związana z pracą z dziećmi, chętna do poszerzania swojej wiedzy.