Powrót do nauki stacjonarnej

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną w kraju Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie, które zostało skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw. Oznacza to, że przy zachowaniu reżimu sanitarnego będzie możliwy stopniowy powrót do nauki stacjonarnej według poniższego harmonogramu:

- od 4 maja do zajęć w trybie stacjonarny, wracają wszyscy uczniowie z klas I-III szkół podstawowych

- od 17 maja uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym

- od 31maja wszyscy uczniowie uczą się stacjonarnie

Szczegółowe informacje dotyczące powrotu do nauki stacjonarnej przedstawione zostały w komunikacie, który dostępny jest pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/harmonogram-powrotu-uczniow-do-stacjonarnej-nauki-w-szkolach-i-placowkach.