Egzamin klasyfikujący - fizyka

22.04.2021r. o godzinie 14:30 odbędzie się egzamin klasyfikujący z fizyki dla uczniów klas VII i VIII z nauczania domowego. Egzamin będzie przeprowadzony za pomocą platformy Teams.

Akcja ekologiczna

W dniach 20.04 - 24.04.2021r. obchodzimy dni ekologii w naszej szkole. Mamy zaplanowane liczne akcje i konkursy a także zgłębianie wiedzy ekologicznej oraz uczenie dzieci właściwych nawyków, takich jak: segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu.

Egzamin klasyfikujący - geografia

19.04.2021r. o godzinie 15:30 odbędzie się egzamin klasyfikujący z geografii dla uczniów klas V-VIII z nauczania domowego. Egzamin będzie przeprowadzony za pomocą platformy Teams.

Egzamin klasyfikujący - przyroda

19.04.2021r. o godzinie 16:30 odbędzie się egzamin klasyfikujący z przyrody dla uczniów klasy IV z nauczania domowego. Egzamin będzie przeprowadzony za pomocą platformy Teams.