Letnie półkolonie

Zapraszamy na półkolonie letnie "Wakacje w mieście - wesoło, aktywnie i bezpiecznie"

Turnusy:

27.06. - 01.07.2022r. W krainie eksperymentów

01.08. - 05.08.2022r. W szkole magii i czarodziejstwa

08.08. - 12.08.2022r. DIY. Zrob to sam

15.08. - 19.08.2022r. Świat bajek i filmów

22.08. - 26.08.2022r. W zdrowym ciele zdrowy duch

29.08. - 31.08.2022r. Zielono mi

CENNIK – LATO 2022

Cena (os./turnus 5 dni):  655 PLN 680PLN

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Możesz zapłacić przelewem bankowym do 21 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

PROGRAM RABATOWY

zniżka 20 zł „rodzeństwo” dla każdego dziecka przy zapisie rodzeństwa

zniżka 30 zł „turnus+” przy zapisie na więcej niż jeden turnus w sezonie

*Rabaty nie łączą się.

CENA ZAWIERA

-realizację aktywnego programu zajęć

-dwudaniowy obiad, wodę mineralną dostępną przez cały dzień

-opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, kierownika półkolonii

-sprzęt i materiały niezbędne do uczestnictwa w zajęciach

-upominek / dyplom / gadżet

-ubezpieczenie NNW

-opieka od 7:00 do 17:00

Wiek uczestników: 7 – 10 lat.

Zadzwoń do nas (68) 478 16 81 lub napisz szkola@abcslimaczek.pl

Praca sekretariatu

W dniach 30.05.2022r. oraz 01.06.2022r. sekretariat Niepublicznej Szkoły im. Marii Montessori w Zielonej Górze czynny bedzie od godziny 8:00.

Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty z matematyki

Na egzaminie obowiązuje strój galowy oraz ważna legitymacja szkolna. Uczniowie przynoszą ze sobą długopis z czarnym tuszem. Kategoryczny zakaz wnoszenia telefonów komórkowych i urządzeń elektrycznych. Uczniowie mogą wziąć chusteczki higieniczne i małą wodę - niegazowaną, 500ml, bez etykiety.
Egzaminy rozpoczynają się o godzinie 9:00. Jednak Uczniowie spotykają się w szkole najpóźniej o 8:30.

Podczas egzaminu w razie jakichkolwiek pytań uczeń musi podnieść rękę, wtedy podchodzi członek komisji i rozwiązuje zaistniały problem.
Zaleca się, żeby Uczniowie byli wyspani i zjedli lekkie śniadanie ;)
W razie gdyby z różnych przyczyn losowych uczeń nie może przybyć na egzamin, niezwłocznie proszę poinformować szkołę, telefonicznie.

Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty z języka obcego

Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty z języka polskiego