Spotkanie z rodzicami kl. 1A

13.01.2022r. o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów klasy 1A. Spotkanie odbędzie się za pomocą platformy Teams.

Egzaminy klasyfikujące - nauczanie domowe

Terminy egzaminów klasyfikujących dla uczniów z nauczania domowego. Egzaminy zostaną przeprowadzone w formie zdalnej za pomocą platformy Teams.

14.03.2022r. - 25.03.2022r.

16.05.2022r. - 27.05.2022r.

Szczegółowy harmonogram oraz informacje dotyczące przebiegu egzaminów podane zostaną wkrótce.

Półkolonie zimowe z programowaniem, robotyką i Minecraftem

W czasie trwania ferii zimowych na terenie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze odbędą się półkolonie z programowaniem, robotyką i Minecraftem. Dla uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze dodatkowy rabat w wysokości 10%.

Szczegóły pod numerem telefonu 888 357 988.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

Nauczanie zdalne

W dniach 03.01. - 05.01.2022r. lekcję odbywają się zdalnie za pomocą platformy Teams.