Aktualności
JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM
JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Akcja "Jak nie czytam, jak czytam" ma na celu szerzenie czytelnictwa wśród dorosłych i dzieci oraz przekonania wszystkich, że czytaniem można, a nawet trzeba się chwalić. Akcja rozpoczęła się o godz. 10.00, wzięło w niej udział 50 uczniów, 8 nauczycieli oraz rodzice i goście.

Akcja Samorządu Szkolnego
Akcja Samorządu Szkolnego

Samorząd Szkolny jest organizatorem zbiórki surowców wtórnych. Zbieramy makulaturę, aluminium i plastik. Fundusze jakie pozyskamy tą drogą przeznaczymy na zakup roweru, który będzie bardzo przydatny w przyszłym roku szkolnym, bowiem uczniowie klasy IV będą ubiegać się o Kartę Rowerową.
Zachęcamy do wsparcia inicjatywy. Pojemniki znajdują się obok szatni. Z góry dziękujemy!

Koncert
Koncert

Dzisiaj, 6.06.2016, o godz. 14.10 kolejny koncert Lubuskiego Biura Koncertowego " Wiolinka w Krainie Dinozaurów".

REKOLEKCJE
REKOLEKCJE

W dniach 6, 7 i 8 czerwca nasi uczniowie wezmą udział w rekolekcjach. Termin związany jest z jubileuszami parafii: 100-leciem śmierci św. Alberta Chmielowskiego i 25-leciem parafii. Rekolekcje poprowadzą Siostry Albertynki.

I Dziecięca Sesja Rady Miasta
I Dziecięca Sesja Rady Miasta

Dzisiaj o godz. 10.00, w sali Ratusza odbyła się Dziecięca Sesja Rady Miasta. Jednym z Radnych został Kacper Łyczkowski, uczeń kl.3A i przewodniczący Samorzadu Szkolnego.

Kalendarz wydarzeń

Nasze zdjęcia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.