Galeria zdjęć

Inauguracja roku szkolnego 2013-2014

Drugiego września 2014 r. we wszystkich szkołach odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. W naszej szkole ten dzień obchodziliśmy szczególnie uroczyście. Był to dla nas nie tylko pierwszy dzień nauki po wakacjach, ale także pierwszy dzień w naszej nowo otwartej szkole. Młodsi koledzy ze Ślimaczkowego Przedszkola przygotowali na tą szczególną okazję przedstawienie pt. „Akademia Pana Kleksa”.

Pani Dyrektor Wioletta Poźniak-Bartkowiak uroczyście powitała naszych uczniów: Amelię Borzem, Ewę Burzyńską, Emilię Hybner, Zbigniewa Kamrata, Macieja Łupinę, Kacpra Łyczkowskiego, Julię Makowiecką, Mikołaja Paszke, Hannę Słonecką i Ewę Wolny. Rok szkolny rozpoczęły również nasze nauczycielki: Pani Ewa Mierzejewska i Edyta Młynarczyk.

Po uroczystości dzieci po raz pierwszy zasiadły w szkolnych ławkach i odbyła się pierwsza dla szkoły i naszych uczniów lekcja. Rodzice natomiast uczestniczyli w pierwszym spotkaniu z dyrektorem i wychowawczynią klasy I „a”.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.